Worldwide Shipping    Yardım   
Soru : Şifremi unuttum/bilmiyorum, ne yapmalıyım?
Cevap : Giriş Yap sayfasına giderek, açılan sayfada yer alan Şifremi Unuttum butonuna tıklayın. Açılan penceredeki kutuya siteye kaydolurken girdiğiniz e-posta adresinizi yazın ve Gönder butonuna basın. Şifre yenileme linki e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen kutunuz boşsa ve/veya e-posta görünmüyorsa, e-posta silinmiş veya spam kutunuza gönderilmiş olabilir.
Soru : Şifremi nasıl değiştirebilirim?
Cevap : Siteye giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümündeki “Kullanıcı Bilgilerim“ sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.
Soru : E-posta adresimi değiştirebilir miyim?
Cevap : Siteye giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümündeki “Kullanıcı Bilgilerim“ sekmesini kullanarak e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.
Soru : Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyeceğim?
Cevap : Hesabım menüsündeki Üyelik Bilgilerim sayfasından değişiklik yapabilirsiniz. Yeni bilgilerinizi girdikten sonra Kaydet butonuna tıklayın.
Soru : Üyeliğimi nasıl iptal edeceğim?
Cevap : Üyeliğinizi, ‘’Hesabım’’ menüsündeki ‘’Üyelik İptali’’ sayfasından silebilirsiniz. Hesabınızı bir süreliğine kullanmayacaksanız üyeliğinizi iptal etmenize gerek yok. Daha sonra alışverişe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Soru : Üye olurken verdiğim kişisel bilgilere başkaları ulaşabilir mi?
Cevap : Üyelik ve kişisel bilgileriniz, Kullanıcı Sözleşmesi'nde belirtilen durumlar haricinde ve onayınız olmadan diğer üyeler ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Üyelik Sözleşmesi'nde ve Gizlilik Politikası'nda haklarınızı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Soru : Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?
Cevap : 7/24 destek@endemigo.com mail adresimizden ya da +90 850 885 5008 numaralı Müşteri Memnuniyeti Destek Hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla Yasal Mevzuat çerçevesinde web sitemizde çerezleri (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili Gizlilik Politikamıza tıklayarak inceleyebilirsiniz.