> Özel Günler
6 Aralık 2021 Pazartesi

Bir Kutuda Tüm Dünya Endemigo.com Yılbaşı Hediyeleri

Her Hediye Paketimiz ile sevdiklerinizin hayatlarına değer katabilirsiniz.. Yeni yıla hazırlandığımız şu günlerde sizlerle bu yazımızı paylaşmak istedik. Bildiğiniz üzere Endemigo.com, dünyanın ilk ve tek coğrafi işaretli ürün satış pazaryeri. Özellikle mikro ölçekte kadın üreticileri ve ustaları desteklemekten onur duyuyoruz. Dünyanın kültür hazinesini oluşturan Coğrafi İşaret almış çok özel ürünlerin değer görmesinin hayatımıza büyük katkı kattığını sanırız herkes farkındadır. Unutamadığımız oyuncaklarımız, damağımızda izi kalan lezzetler, hatıralarımızı canlandıran el işi muhteşem ürünler. Bu muhteşem ürünleri sizlerle paylaşmak bizlere büyük mutluluk veriyor.

Bazı hediyeler vardır ki içinde düşünce, emek, özen, değer olduğu çok bellidir. Bu hediyeler gerçekten insana değerli olduğunu hissettirir. Paylaşmanın en duygusal zamanlarından biri yeni yıla gireceğimiz zamanlardır. İnsanlar bir araya gelir, bir yılın iyisi ve kötüsüyle uğurlamasını yaparken yeni yılı en güzel umutlarla karşılar. Bizde sizler için, bu yılın umutla bakacağınız, kendinizi ve sevdiklerinizi değerli hissettirmesi için nasıl bir hediye ile karşılanması çok fazla düşündük ve dedik ki Hediye ciddi bir iş. Verdiğiniz hediyenin hem sizin, hem alanın, hem de o hediyeyi hazırlayan için gerçekten mana taşıması gerektiğini düşündük. Bu sebeple herkesi mutlu edecek bir hediye kutusu yapmamız gerektiği açıktı. Sonunda tamda gönülden gönüle bir bağ kuracağımız çok özel Coğrafi İşaretli orijnal ürünlerle hediye paketlerimizin içine Dünyayı ve Türkiye’yi sığdırmaya karar verdik. smiley Her pakette bambaşka yerlere seyahat etmiş gibi hissedeceksiniz. Hem Kurumsal Yılbaşı Hediye Paketi hem de kişisel Hediye Paketi olarak paylaştığınız herkes ile muhteşem bağlar kuracaksınız. 

Emek yoğun üretim yapan üreticileri, dünya mirası sayılacak ürünleri, kadınlarımızı, ustalarımızı korumak ve geliştirmek için çalıştığımızı biliyorsunuz. Endemigo olarak yeni yılınızı güzelleştirecek önerilerde bulunmak istedik. Çünkü sizi mutlu etmek istediğimizi biliyorsunuz ve biz sizi mutlu ederken sizde mutluluk dağıtabileceğiniz bir dairesel mutluluk kültürümüze katılabilirsiniz.

Dünyanın ve Türkiye’nin en güzel ürünleri, insanlığın tarihinden bu yana insan odaklı iletişimin en güzel göstergesi günümüzde Coğrafi İşaretli Ürünlerdir.  İnsanlık yüzyıllarca en sevilen, en lezzetli, en sağlıklı, en kaliteli ürünleri geliştirme yolunda daima büyük emek verdi. Bir zeytinle Edremit’i, bir el işi işleme ile Çınarcık’ı, bir kahveyle Kolombiya’yı ya da yemeğinize kattığınız bir sofra tuzuyla Fransa’yı yaşayabilirsiniz. Sizlerle bu en kaliteli, en özel Coğrafi İşaretli ürünleri hali hazırda paylaşmak için çalışıyoruz. Peki sevdiklerinizle, dostlarınızla, çalışma arkadaşlarınızla bu muhteşem ürünleri bir yılbaşı hediye paketi ile paylaşmak istemez misiniz? Coğrafi İşaretlerden oluşturulmuş Yılbaşı Hediyelerini paylaşarak onlara unutulmaz bir yılı müjdelemiş olmanın mutluluğu unutulmaz bir yılbaşı başlangıcı olacaktır.

Yeni yıla girerken el emeği göz nuru seçkin ürünlerle sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi gösterebilir, tüm dünyanın ve Türkiye’nin en özel, yöresiyle özdeşlemiş ürünlerini bir hediye paketi ile paylaşabilirsiniz. Endemigo.com bu sene sevdiklerinizle paylaşacağınız, muhteşem hediyeleri tek bir pakette sizler için özenle hazırladı. Sizler için özel olarak her bir Coğrafi İşaretli ürünü tek tek seçti. Her bir ürün en büyük ustaların, emekçi kadınların yüzyıllara dayanan tecrübeleri ile özel olarak üretildi. Her bir ürünün içinde üretildiği bölgenin hikayesi gizli. Hediyeniz sayesinde sevdikleriniz hiç gidip görmediği ya da görüp tekrar hatırlamak istediği dünyanın ve Türkiye’nin en güzel yerlerini tekrar görmüş gibi olacak. Hiçbir hediye yok ki dünyaları sevdiğinize vermenizi sağlasın… 

Oluşturduğumuz özel hediye paketlerini isterseniz Kurumsal Yılbaşı Hediye Paketi olarak çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilir, isterseniz müşterilerinize ve paydaşlarınıza promosyon olarak sunabilirsiniz. İsterseniz de kişiye özel sipariş vererek sevdikleriniz ile dünyayı sığdırdığımız bu özel hediye paketlerinden hediye edebilirsiniz.  Buraya tıklayarak yılbaşı hediye paketlerimize ulaşabilirsiniz.

Endemigo Yeni Yılınızın Muhteşem Geçmesini Diler…  smiley

Yorum Yaz